DOM I POKOJE

Do twojej dyspozycji jest..

..pięć pokoi różnej wielkości. Stylowy salon z jadalnią. Trzy w pełni wyposażone łazienki: dwie z prysznicem i toaletą, jedna z wanną, prysznicem i toaletą. Kuchnia wraz z użytkowym tarasem i oczywiście ogromna przestrzeń zielona z hamakami, huśtawkami, domkiem dla dzieci, piaskownicą i miejscem na ognisko. 

Przestrzeń wspólna

Salon z jadalnią na parterze, wyposażony jest w duży stół dla 10 osób, kominek i fotele. Salonik na piętrze, z wygodnymi kanapami i fotelami – idealny do rozmów czy gier rodzinnych, jest wygodnym miejscem dla dużej grupy gości.

Wasze pokoje i przestrzeń wspólna jest przystrojona bukietami z lokalnych kwiatów polnych i róż.

Pokoje

Mamy 5 pokoi różnej wielkości

Pokój za piecem: z podwójnym łóżkiem (szer. 1,4 m) na parterze.

Pokój Ewy: z podwójnym łóżkiem (1,6 m) na piętrze.

Pokój prawy: z dwoma pojedynczymi łóżkami na piętrze.

Duża sypialnia: z jednym podwójnym łóżkiem (1,8 m) + rozkładana podwójna sofa (1,4 m) na piętrze.

Pokój Profesora: z pojedynczym zabytkowym łóżkiem długości ok. 1,8 m i szer. 1,1 m na piętrze.

Kuchnia

Kuchnia na parterze z wyjściem na taras i sielankowym widokiem na góry – jest w pełni wyposażona w piękną zastawę stołową i wszelkie utensylia do gotowania, parzenia kawy i herbaty. W kuchni jest duża lodówka i zamrażarka, płyta elektryczna, piekarnik oraz zmywarka i kuchenka mikrofalowa.

Dodatkowo można używać tradycyjnej kuchni opalanej drewnem. Zapewniamy naszym gościom podstawowe produkty takie jak cukier, mąka, płatki owsiane, kakao, kawa i herbata oraz szeroką gamę przypraw.

Nie gotujemy dla gości, ale pomożemy Wam kupić przepyszne lokalne produkty

Lokalni farmerzy i wytwórcy oferują takie produkty jak fantastyczne jajka od szczęśliwych kur, mleko kozie, jagnięcinę.

Możecie też korzystać z sezonowych owoców i ziół rosnących w naszym eko ogrodzie. Wiedzą Ci, którzy lubią gotować, że pichcenie dla i z przyjaciółmi na wyjazdach tworzy więzi jakich nie da się stworzyć w restauracjach.

Gdybyście mimo to chcieli zjeść poza domem, to wiemy jakie miejsca Wam polecić!

Tereny zielone

Najbliższym otoczeniem Domu Geologa jest ponad 30 arów terenów zielonych. Huśtawki, domek dla dzieci, piaskownica, hamaki, sezonowy strumyk (aktywny gdy w górach popada), miejsce ogniskowe oraz przede wszystkim fenomenalny widok na masyw Śnieżnika. 

Ziemia kłodzka to region niskiego zanieczyszczenia światłem. Dom Geologa jest wyjątkowym miejscem do obserwacji gwiazd, tym bardziej, że na Waszą prośbę Jędrek rozstawi i nauczy podstaw obsługi swojego teleskopu.

Czy w dzień, czy w nocy, cisza w Marianówce pozwoli Wam wsłuchiwać się w szum Szklarzynki – pobliskiego potoku, zaś Waszą prywatność zakłócić mogą jedynie krowy lub konie sielankowo skubiące trawę i rzadko spoglądające zza ogrodzenia Domu Geologa.

Rezerwuj Dom Geologa

Większość naszych gości rezerwuje z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Sprawdź dostępność już teraz.

DOM GEOLOGA
Marianówka 20,
57-512 Marianówka
Polska

t: 48 667 224 224